راهنمای خرید زیتون هسته دار پرفروش و قیمت مناسب و ارزان

زیتون شور با فلفل دلمه فرنیا – 700 گرم

کالای پیش روی شما کالایی با کیفیت عالی و طعمی ویژه است. این محصول در شرکت صنایع غذایی کامبیز تولید شده است. برند فرنیا با هدف پوشش دادن نیاز مشتریان در خصوص تنوع کالا، بسته بندی و تنوع قیمت برای شما مصرف کنندگان گرامی عرضه میشود.


زیتون ویژه پیک – 650 گرم

زیتون یک میوه خوش طعم و خوش رنگ است که خواص بسیار زیادی برای بدن دارد. این میوه بی نظیر در جلوگیری از سرطان‌های متعدد، کاهش التهاب و ورم مفاصل، بهبود سیستم گوارش، تسکین واکنش‌های آلرژیک، بهبود جریان خون، محافظت در برابر بیماری‌های قلبی، افزایش عملکرد شناختی، مبارزه علیه عفونت‌ها و کاهش فشار تأثیر به سزایی دارد. زیتون ویژه پیک در دسته زیتون سبز قرار می‌گیرد که خواص بسیاری دارد. زیتون‌ سبز برای سلامت قلب بسیار مفید است. این امر به دلیل وجود اولئیک اسید است، این ماده در دسته اسیدهای چرب تک غیر اشباعی قرار دارد که میزان ابتلا به بیماری‌های قلبی را کاهش می‌دهد. دستگاه گوارش انسان برای عملکرد بهتر به فیبر احتیاج دارد. زیتون سبز 13% از میزان نیاز روزانه بدن به فیبر را تأمین می‌کند و در سلامتی روده هم نقش به سزایی دارد. شما می‌توانید زیتون را در سالاد، ساندویچ یا غذاهای دیگر اضافه کنید و یا آن‌ها در کنار انواع غذاها میل کنید و لذت ببرید.


خیارشور خوش طعم بهار 1500 گرم

خیارشور حاوی آنتی اکسیدان، فیبر و بسیاری از ویتامین هاست. از جمله خواص خیار شور، بهبود عملکرد کبد، طحال و دستگاه گوارش است. شور‌ها همچنین به کنترل دیابت و تهوع صبحگاهی نیز کمک می‌کنند.


ممکن است شما بپسندید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب باز است.