راهنمای خرید عروسک پرفروش و قیمت مناسب و ارزان

عروسک طرح اختاپوس مدل مودی ارتفاع 20 سانتی متر

اسبا‌ب‌بازی‌ها، جزئی جدا نشدنی از زندگی ما بوده و شاید مانند داستان اسباب بازی‌‌ها، زمانی که خواب هستیم، با چشمان باز به ما نگاه کرده و حواسشان به ما باشد. اسباب‌بازی‌های پولیشی از آن دسته اسباب‌بازی‌هایی هستند که به دلیل نرم بودن بدنه آن‌ها برای کودکان عزیزتان در هنگام بازی مشکلی ایجاد نمی‌کنند. طراحی زیبا و دوخت تمیز این اسباب‌بازی در نگاه اول به چشم آمده و نظر شما را به سمت خود جلب می‌کند. رنگ‌بندی متنوع عروسک طرح اختاپوس مدل مودی ارتفاع 20 سانتی متر ، حق انتخاب بالایی را برای شما به ارمغان می‌آرود. از ویژگی‌های این اسباب بازی طرح اختاپوس می‌توان به قابلیت شست‌وشو در ماشین لباسشویی آن اشاره کرد که به دلیل آنکه کودکان از حساسیت بالاتری نسبت به بزرگسالان برخوردارند و باید محیط اطراف آن‌ها تمیز باشد، می‌توانید با خیال آسوده عروسک را در ماشین لباس‌شویی شسته و با خیال راحت از آن استفاده کنید.


عروسک ملق زن مدل مرد عنکبوتی

با پرتاب کردن و کوبیدن این مرد عنکبوتی به شیشه ، دیوار و سطوح شاهد چسبیدن  و ملق زدن آن خواهید بود .این مرد عنکبوتی به کمک دست و پاهای ژله ای و چسبناک خود به شیشه و سطوح میچسبد و روی آن ها حرکت میکند .


عروسک انگشتی شادی رویان مدل خانواده بسته 5 عددی

 می‌توانید یک تئاتر خانوادگی در خانه انجام بدهید. با خرید 5 عروسک انگشتی «شادی رویان مدل خانواده» در منزلتان یک تئاتر شاد اجرا کنید علاوه براین می‌توانید یک هدیه مفرح باقیمت مناسب به کودکتان دهید تا هم با آن‌ها بازی کند و هم از آن‌ها برای اهداف آموزشی‌تان استفاده کنید.این اسباب‌بازی را می‌توان برای اهداف درمانی و آموزشی به کودکان استفاده کرد. برای از بین بردن عادت‌هایی همچون ناخن جویدن یا انگشت مکیدن هم می‌توان از این مجموعه استفاده کرد. در این بازی سرانگشتان کودک، با این عروسک‌ها پوشیده شده است. درنتیجه امکان دسترسی کودک به انگشتانش نیست و سرگرم بازی و ایفای نقش‌های متفاوت با آن‌هاست. به تدریجی می‌توانید زمان سرگرم بودن کودک را افزایش داده و او را از این عادت دور کنید. از طرفی دیگر در حین بازی کودک می‌تواند در نقش تک‌تک اعضای خانواده همچون پدر و مادر و.. قرار بگیرد. والدین در حین بازی کودک، می‌توانند متوجه ترس‌ها و نگرانی‌ها و یا اضطراب‌های درونی کودکشان شوند. این بازی به کودکان کمک خواهد کرد، بسیاری از آداب رفتارهای اجتماعی را نیز فرابگیرند. امروزه تمامی روانشناسان بر این امر تأکیددارند که آموزش در قالب بازی برای تربیت کودک بسیار مؤثرتر است. خرید این اسباب‌بازی پولیشی بارنگ و شخصیت‌های متفاوت می‌تواند در این امر به شما والد عزیز کمک کند.این مجموعه در یک بسته به ابعاد 22.5 × 6 × 24.5 سانتی‌متر قرارگرفته است و مناسب برای همه‌ی اعضای خانواده است تا در کنار یکدیگر، هم شادباشید و هم آموزش‌های متنوع داشته باشید.


عروسک طرح خرگوش مدل کوکی کد bt21-BTS طول 30 سانتی متر

این عروسک با دقت طراحی و دوخته شده. به همین دلیل بیشترین شباهت را به مدل های اصلی دارد. مواد اولیه باکیفیت در مقابل قیمت مناسب از دیگر نکات مثبت این محصول است.


عروسک مدل چیمی کد bt21-BTS طول 20 سانتی متر

این عروسک و بقیه عروسک ها با دقت طراحی و دوخته شده. به همین دلیل بیشترین شباهت را به مدل های اصلی دارد. مواد اولیه مرغوب و دوخت تمیز هم از دیگر نکات مثبت این محصول است.


عروسک طرح اختاپوس مدل مودی طول 22 سانتی متر

این عروسک اختاپوس مودی می باشد که یک طرف این عروسک حالت عصبانی و طرف دیگر این هشت پا خوشحال است.دارای رنگبندی متنوع دارای پارچه ضدحساسیت می باشد والیاف داخلی این محصول آن را از نمونه های مشابه متمایز کرده است.


عروسک طرح خرس ارتفاع 12 سانتیمتر

عروسک فوق به دلیل سایز کوچک و وزن کم گزینه مناسبی برای هدیه دادن است و برای حمل داخل کیف و یا داخل وسایل بازی کودکان جای زیادی نمیگیرد و وزن زیادی نیز اضافه نمیکند.


ممکن است شما بپسندید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب باز است.