راهنمای خرید ابزار بایگانی پرفروش و قیمت مناسب و ارزان

پوشه دکمه دار مدل A4-v15 بسته 10 عددی

پوشه دکمه دار A4 یکی از ابزارهای تحریر و اداری پرکاربرد بوده که جهت دسته بندی و مرتب سازی مدارک و برگه های محتوایی سایز A4 و یا کوچکتر به کار می رود. پوشه نام آشنایی است که بسیاری از ما احتمالا در رفت و آمد های خود در مدارس ، مؤسسات ، آموزشگاه ها، ارگان ها و سازمان ها جهت قراردهی مدارک مرتبط ، مورد استفاده قرار داده ایم.


کاور کاغذ A4 فوسکا بسته 100 عددی

با توجه به اینکه امروزه تا حد زیادی با کاغذ‌های پرینت ‌شده سروکار داریم و ازآنجاکه بسیاری از این کاغذها حاوی اطلاعاتی مهم هستند، تمیز نگه‌داشتن آن‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است. بنابراین کاور‌های کاغذ را میتوان از پرمصرف‌ترین نوع لوازم بایگانی است که برای نگهداری از اوراق و اسناد مختلف اداری، برگه های آموزشی و امتحانی و یا مدارک مهم شخصی مانند سندهای ملکی یا عقد نامه که غیرقابل پانچ هستند، از این کاورها استفاده می‌کنیم. از مزیت‌های این کاور میتوان به قابلیت نگهداری عکس و فتوکپی و حتی طراحی های خود برای طولانی مدت و بدون ایجاد واکنش شیمیایی نام برد. کاور کاغذ فوسکا از یک سو به دلیل کیفیت بالا و دوامی که دارد، می‌توانند تا مدت‌ها مورد استفاده قرار بگیرند. از طرف دیگر 11 سوراخ‌ تعبیه‌شده در حاشیه‌ی این کاور، امکان جمع‌آوری و بایگانی آن‌ها را در کلاسور  و یا زونکن را فراهم می‌کند. همچنین لازم به ذکر است که این کاور کاغذ مقاوم در برابر پاره شدن هستند.


کاور کاغذ سایز A4 بسته 100 عددی

برای جمع‌آوری بهتر هر کاغذی استفاده از کاور کاغذ کاری هوشمندانه است. حتماً همه ما بارها از کاورهای پلاستیکی کاغذ استفاده کردیم. کاورهای پلاستیکی مصارف مختلف و متنوعی دارند. مناسب‌ترین گزینه برای نگهداری اسناد و مدارک مهم شما پوشه کیسه‌ای است. چراکه در یک سمت کاورهای پلاستیکی، متناسب با حلقه‌های زونکن یا کلاسور سوراخ‌هایی وجود دارد و اسناد و مدارک مهم را می‌توان بدون پانچ کردن در کاورهای پلاستیکی گذاشته و در زونکن قرار دهیم. کاور کاغذ سایز A4 بسته 100 عددی قیمت مناسبی دارد و برای اکثر کارهای ما در خانه یا اداره لازم است. استفاده از کاورهای پلاستیکی موجب افزایش ماندگاری و سلامت برگه‌ها و مدارک می‌شود. کاور پلاستیکی از اسناد در برابر نفوذ رطوبت، گردوخاک و سایر آلاینده‌های مخرب محافظت می‌کند، همچنین مانع پس دادن جوهر یا از بین رفتن رنگ اسناد و برگه‌ها می‌شود.


پوشه دکمه دار پاپکو مدل A4-117

گر شما هم برای نگهداری برگه، کاتالوگ، جزوه و یا اسناد و مدارکتان به یک پاکت خاص و متفاوت فکر می کنید. پاپکو پاکت دکمه دار ارکید کد A4 – 117 را به شما پیشنهاد می کند.

این پاکت پلاستیکی از جنسی بسیار مرغوب و باکیفیت در شش رنگ متنوع و جذاب تولید و عرضه شده است. درب آن به وسیله یک دکمه فلزی بسته شده و فضایی امن را برای نگهداری برگه ها و مدارکتان ایجاد می کند. همچنین حدود 50 عدد برگه A4 را در خود جای می دهد و در قسمت پشتی یک محفظه 9.5 × 5.5 سانتی متری طلقی برای قرار دادن کارت ویزیت دارد.


کاور کاغذ a4 بصاکو کد 004 بسته ۱۰۰ عددی

این محصول ضخیم تر از کاور های معمولی با ضخامت ۷۰ میکرون و از جنس نایلون بسیار شفاف برای بایگانی اسناد مهم وبایگانی طولانی مدت با گنجایش ۲۵ برگ کاغذ تولید شده و بسیار راحت باز میشود


پوشه دکمه دار پاپکو مدل A4 -105 4 بسته 4 عددی

جهت انتخاب پوشه مطابق تصویر و توضیحات در قسمت انتخاب رنگ گزینه چند رنگ را انتخاب کنید. این مجموعه شامل 4 عدد پوشه دکمه دار A4 با کد 105 که با رنگهای متفاوت صورتی سفید و زرد وسبز ارایه می شود .پوشه دکمه دار A4 وسیله مناسب برای آرشیو و یا حتی جابجا کردن اسناد، مدارک و برگه های سایز A4 است ، این پاکت از پلاستیکی مرغوب و باکیفیت تهیه شده و محافظ خوبی برای جلوگیری از نفوذ گرد و غبار، رطوبت و سایر عوامل محیطی بوده و برگه های شما را در طولانی مدت سالم نگه می دارد. درب این پاکت توسط یک دکمه پلاستیکی محکم بسته می شودو این اطمینان را در شما ایجاد می کند که برگه ها و مدارکتان در فضایی امن، محفوظ بوده و هرگز گم نمی شود. پاکت دکمه دار ظرفیت نگهداری حداقل 50 عدد برگه A4 را دارد


کلاسور 4 حلقه پاپکو کد 647 سایز A4

افراد منظم از اینکه بتوانند برگه‌ها، اسناد و مدارک مهمشان را در جایی مثل «کلاسور پاپکو کد 647 سایز A4» دسته‌بندی و بایگانی کنند، لذت زیادی خواهند برد. آن هم وقتی بدانند این کلاسور محصول برندی است که بارها امتحانش را پس داده است. کلاسور پاپکو به بهترین شکل ممکن از عهده‌ی نگهداری از برگه‌های مهم شما برمی‌آیند و از تلف‌شدن وقتتان برای پیداکردن مدرک و سندی خاص در مواقع ضروری جلوگیری می‌کند. کلاسور پاپکو از پلاستیک ساخته شده است. شاید در نگاه اول این‌طور به‌نظرنرسد، ولی این پلاستیک بسیار محکم و بادوام است و به‌خوبی از عهده‌ی محافظت از برگه‌ها برمی‌آید. کافی است برگه‌های‌تان را به شکل دلخواهتان دسته‌بندی کنید و آن‌ها را بعد از پانچ‌کردن در قفل‌های کلاسور جای دهید. یادتان باشد فاصله‌ی سوراخ‌های ایجادشده در کاغذ، باید حدود هشت سانتی‌متر باشد. هر چهار قفل این کلاسور فلزی هستند و به‌همین‌دلیل با بازوبسته‌شدن‌های متوالی نمی‌شکنند. البته که درصورت استفاده از کاورهای پلاستیکی دیگر نیازی به پانچ‌کردن برگه‌ها ندارید. ازطرفی این کاورها به‌خوبی از برگه‌ها در برابر  رطوبت و نور مراقبت می‌کنند و آن‌ها را مدت طولانی‌تری صحیح و سالم نگه‌می‌دارند. کلاسور پاپکو کد پاپکو کد 647 سایز A4 به دلیل کیفیت مناسب و دوام طولانی‌اش می‌تواند ابزاری کاربردی برای بایگانی مدارک مهم شما باشد. با این محصول برند پاپکو برگه‌های‌تان به شکلی منظم دسته‌بندی شده و از آسیب‌های احتمالی درامان‌می‌مانند.


کاور کاغذ A4 پلاس کد 3 بسته 100 عددی

با توجه به اینکه امروزه تا حد زیادی با کاغذ‌های پرینت‌شده سروکار داریم و ازآنجاکه بسیاری از این کاغذها حاوی اطلاعاتی مهم هستند، تمیز نگه‌داشتن آن‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است. در این مواقع کاورهای پلاستیکی plus می‌توانند نگهبان خوبی برای مدارک و اطلاعات ما باشند. از طرفی طراحان نیز می‌توانند برای جلوگیری از مخدوش‌شدن طراحی‌‎های خود، از این کاورها استفاده کنند. کاورهای plus از یک سو به دلیل کیفیت بالا و دوامی که دارند، می‌توانند تا مدت‌ها مورد استفاده قرار بگیرند. از طرف دیگر سوراخ‌های تعبیه‌شده در حاشیه‌ی این کاورها، امکان جمع‌آوری و بایگانی آن‌ها را در یک پوشه یا زونکن فراهم می‌کند.کاور پلاس بی رنگ و شفاف می باشد.


زونکن زرین بایگان مدل A4 بسته 4 عددی

زونکن زرین بایگان زونکنی مقوایی ضخیم و مرغوب است ابعاد این زونکن دارای ابعاد استاندار است و شامل رنگ های مختلف است قفل مقاوم و با دوام این زونکن شامل کیفیتی مقاوم است که اونو جزو بهترین ها در این دسته میکند


طلق و شیرازه مدل 01 مجموعه 18 عددی

۱۲ عدد طلق که شامل ۶ رنگ موجود (بی رنگ، زرد، صورتی، سبز، آبی و دودی) در عکس از هر رنگ یک جفت به همراه ۶ شیرازه در سایزهای مختلف


کاور کاغذ A4 پاپکو کد 11100 بسته 100 عددی

اگر برای نگهداری و بایگانی طولانی مدت کاغذهای سایز A4 خود به یک پوشش محافظ ضخیم احتیاج دارید، ما به شما پوشه کیسه ای پاپكو کد 11100-A4 بسته 100 عددی را پیشنهاد می کنیم.
این کاور از جنسی باکیفیت، مرغوب و ضخیم تهیه شده و جنس خاص آن مانع از نفوذ گرد و غبار، رطوبت و سایر عوامل محیطی جلوگیری شده و برگه های شما را برای مدت زمان بیشتری سالم نگه می دارد. همچنین وجود 11 پانچ در حاشیه این محصول امکان نگهداری و بایگانی در زونکن، کلاسور، پوشه های گیره دار و یا پاکت های دکمه دار را فراهم آورده است..
لازم به ذکر است، ابعاد داخلی این کاور 21.7 × 30 سانتی متر بوده و هر پوشه کیسه ای ظرفیت نگهداری 35 عدد برگه A4 را دارد.


ممکن است شما بپسندید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب باز است.